ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

O nás

Naše firma In manus Dei s.r.o. převzala Lékárnu U černého orla v srpnu 2017.

 

Díky krásnému interiéru, který byl využit pouze částečně, jsme se rozhodli nejen pro provozování tradiční lékárny (tady jsme se rozhodli ještě i rozšířit sortiment léků), ale navíc jsme přemýšleli, jak využít původní interiér i v tzv."skladu", kde bylo podle našeho názoru hodně prostoru. A tak vznikl nápad- rozšířit lékárnu o bylinky - jako alternativu či na podporu tradiční léčbě.

Se svolením majitelů domu, jejichž dědeček v roce 1913 tuto lékárnu založil (Ph.Mr. Antonín Onz  a později  zde pokračoval jeho zeť Ph.Mr. Neckář), jsme tedy odstranili pozůstatek skladu z doby komunistického režimu a díky pomoci  a podpoře manželů Neckářových jsme tak zbudovali "bylinkárnu". Byla to práce náročná, ale velmi radostná a potom i "vonavá".

A tak máme tu čest, nabízet Vám i bylinky v množství, které potřebujete. U bylinek se  také maximálně snažíme o jejich BIO kvalitu. 

 

Nabízíme tedy:

1) Prodej bylin či jejich namíchání dle vašich receptur. 

2) Naši konzultaci s Vámi a poté návrh řešení podpůrné či doplňkové léčby vašeho zdravotního problému přírodními prostředky dle našich znalostí a zkušeností (vždy samozřejmě bereme v úvahu možnou případnou lékovou interakci, vyptáme se Vás na váš zdravotní stav, problém, vaše očekávání atd.).

3) Pokud jde o vážnější zdravotní stav či bylinky více účinné atd., tak navrženou recepturu ještě raději i konzultujeme s vašimi ošetřujícími  či přímo s odbornými lékaři.

 

Pamatujte:

1) Bylinky jsou jedinečným bohatstvím přírody, ale i při jejich užívání je třeba vědět a znát více než se dočtete například v časopisech pro volný čas.

2) Bylinky dokáží pomoci jen při správném použití, jinak mohou bohužel i uškodit!

A proto- na svém zdraví neexperimentujte- je příliš drahé!!!

 

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 26.05.2020 22:05:44
Titulek: O nás | lekarnacernyorel.cz
Zdroj: /o-nas.html
KONTAKT

Lékárna U černého orla

Minská 104,
616 00 Brno

 

 

Mgr. Kamila Oulehlová - Lekárna U černého orla - ekatalog.cz Lékárny - ekatalog.cz

Telefon: +420 541 249 496 - 7
E-mail: ucernehoorla@seznam.cz
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.